Thor841

Nevyžádané složky na externím HDD

Dobrý den, prosím o pomoc. Na externím HDD se mi časem tvoří složky, nevyžádané a nejdou odstranit. Při pokusu o smazání mi PC píše že k provedení operace nemám oprávnění! Jak se jich mám zbavit?
Screen ZDE: http://www.ima­gehosting.cz/?v=scre­enkyk.bmp
Děkuji za pomoc
Doplňuji:
A jak se příhlásím na Win7 jako Admin?

Odpovědi
anonym

Přihlásit se jako správce, pak by měly jít vymazat.
Doplňuji:
http://www.blog­sdna.com/2159/how-to-take-ownership-grant-permissions-to-access-files-folder-in-windows-7.htm, zde je podrobný návod.
Složky co vidím, budou nejspíše nějáké tempy, které by neměl být problém vymazat.

Funna

tvůj uživatelský účet musí být založen jako správce…start → ovládací panely → uživatelské účty a… → uživatelské účty → klepnout na svůj účet a tam Změnit typ účtu → správce…
ale některé externí disky mají vlastní složky, na které si ukládají „svoje“ informace a smazat prostě nejdou…takže i to přihlašování se jako Správce je v podstatě zbytečné…