nevýte proč je vzhled windows 2000 v každém typu windows?

v nastavení každého systému windows od windowsu 2000 a výše najdete vzhle "klasické nastavení" nechápu jestli je windows 2000 tak populární nebo co

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Popularni neni avsak je velice jednoduchy ....a setri zdroje graficke karty ...vyzkousej si zapnout starsi PC prez TV ...(jako pres monitor ) a uvidis ze vykreslovani bude rychlejsi a stabylnejsi ,....
Doplňuji:
apropo kazdy pc se da nastavit na Vykon ...tam je potreba stasi vzhled a pak ma vzhled ...tim si o neco malo snizis vykon slabsiho PC ...tak proto kazdy nema nadupane zelezo jako ..ja ...:D

Další odpovědi:

Konzervativní uživatelé si neradi zvykají na nový ´xichtík´...
;-)
Navíc jde o šablonu již jednou vytvořenou a odzkoušenou - tak proč ji (také) nenabídnout?

Stříbrný

Třeba kvůli lidem, jako jsem já. Nemám rád grafiku s vyřvanýma barvama, připomínající dětské omalovánky. Až teď ve Win 7 jsem si upravil jeden z Aero motivů, protože Aero využívá grafický akcelerátor a já mám v PC celkem na dnešní dobu starý nevýkonný procesor ale výkonnější grafickou kartu, takže jsem nechal kreslící práce na grafice a odlehčil procesoru.

Bronzový

Pokud s počítačem pracuješ (ve smyslu "dělám něco sofistikovanějšího než že pustím word a IE") x hodin deně, potřebuješ přehledné a do očí nebijící prostředí - tzn. hranatá okna, bez žádných trasparentností apod. jednobarevná plocha hotovo šmitec.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.