Asia.

Nevyplacené dávky…?

Tak jo jak víme z TV dávky hmot.nouze máme ,všichní:-).Nedošel mi už 3měsíc doplatek na bydlení a ani to nikdo ještě nezpracoval a řekli mi že to dlouho ani nebude…protože nový systém.Už to fakt nedávám a to jsem pracující..už jsem vyčerpala spoustu dovolené po ůředech a nikde nic.Poradíte mi kam se obrátit o po moc případně ůčinnou stížnost.Jinak brzy skončím s dcerou na ulici:-(Dík

Odpovědi
verka

Příspěvek na bydlení vyplácí přislušný obecní úřad. Na složence je adresa, tak se ptejte tam. A dejte to písemně.