marci1

Nevypadají tyhle vánoční stromy ze světových velkoměst velmi zvláštně, uměle?

Není škoda, že chybí ty přírodní, vonící, i když nemají tak pravidelně rostlé větve? 🙂
http://extras­tory.cz/15-nejpovedenejsich-vanocnich-stromu-ze-svetovych-velkomest.html

Nejlepší odpověď
quentos

Vypadají. To, že je někdo prohlásí za nejpovedenější, vypovídá něco o vkusu autora takového „výběru“.

Další odpovědi
Kepler

Většina opravdu vypadá opravdu uměle a nepřirozeně a možná i umělé jsou. Docela hrůza. Líbí se mi jenom ten pražský.

iceT

Kromě pražského se mi docela zamlouval o ten z Francie a z Maďarska.

Lgee

Jsou 100% přírodní, ne teď vážně je jasne vidět že jsou umělé