Nevyhody kreatinu.

Dobry den, nejaky cas posiluju, s proteinem a gainerem, chci do toho pridat ted KREATIN ETHYL ESTER, monohydrat pry svaly jen napumpuje vodou a tenhle ze je staly, nema nekdo s tim zkusenosti? A HLAVNE BYCH SE CHTEL ZEPTAT, JESTLI TO MA NEJAKY VLIV NA ZDRAVI, JATRA ATD.? SLYSEL JSEM ZE TO MA NEKDY VLIV NA SEXUALNI AKTIVITY, VCETNE EREKCE ATD. JE TO PRAVDA? DIKY ZA RADU.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny tyto šmejdy, které do sebe cpeš i všechny podobné nemají dobrý vliv na zdraví člověka, tak si udělej obrázek sám. A sám se musíš rozhodnout co je pro tebe důležitější , zda o trochu víc propracovaná postava a nebo zdraví.

Další odpovědi
Pájo

Vše „extrémní“ škodí zdraví.
Pojetí stravy a doplňků, jejich kombinace…
extrémní nedostatek / nadbytek něčeho v potravě.
Extrémní zátěž na svaly a hlavně klouby a skelet… to vše se časem projeví.

Proč to mohu říkat, i když kulturistiku nedělám? Mám několik přátel, kteří kulturistiku dělali… vidím to na nich a sami to říkají.

tuCZek

to už jezdíš po soutěžích že se cpeš těma sračkama?
Všichni jste idioti! Svaly-to je maso a když je jen nahoníš,není to ani kvalitní,ani na dlouho.
Nejdřív pochopte anatomii a metabolismus a pak sám přijdeš na to co je dobré.
Když ti zabalím hovno a řeknu že je výborné a udělám na to reklamu,taky si ho koupíš a budeš se jím cpát?
Jste IDIOTI !!!

…a že to odserou játra a metabolismus celý,to si piš!

Petrejk

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php zde je vše pokud chceš pošlu ti obsah

annas

Náhodou jsem narazila na otázku. Určitě jsem četla nepozorně odpověď, protože odpověď uživatele tuCZek je vulgární. ☹