Avatar uživatele
anonym

Nevyhody kreatinu.

Dobry den, nejaky cas posiluju, s proteinem a gainerem, chci do toho pridat ted KREATIN ETHYL ESTER, monohydrat pry svaly jen napumpuje vodou a tenhle ze je staly, nema nekdo s tim zkusenosti? A HLAVNE BYCH SE CHTEL ZEPTAT, JESTLI TO MA NEJAKY VLIV NA ZDRAVI, JATRA ATD.? SLYSEL JSEM ZE TO MA NEKDY VLIV NA SEXUALNI AKTIVITY, VCETNE EREKCE ATD. JE TO PRAVDA? DIKY ZA RADU.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MA-SU-KA před 4537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všechny tyto šmejdy, které do sebe cpeš i všechny podobné nemají dobrý vliv na zdraví člověka, tak si udělej obrázek sám. A sám se musíš rozhodnout co je pro tebe důležitější , zda o trochu víc propracovaná postava a nebo zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Vše „extrémní“ škodí zdraví.
Pojetí stravy a doplňků, jejich kombinace…
extrémní nedostatek / nadbytek něčeho v potravě.
Extrémní zátěž na svaly a hlavně klouby a skelet… to vše se časem projeví.

Proč to mohu říkat, i když kulturistiku nedělám? Mám několik přátel, kteří kulturistiku dělali… vidím to na nich a sami to říkají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

to už jezdíš po soutěžích že se cpeš těma sračkama?
Všichni jste idioti! Svaly-to je maso a když je jen nahoníš,není to ani kvalitní,ani na dlouho.
Nejdřív pochopte anatomii a metabolismus a pak sám přijdeš na to co je dobré.
Když ti zabalím hovno a řeknu že je výborné a udělám na to reklamu,taky si ho koupíš a budeš se jím cpát?
Jste IDIOTI !!!

…a že to odserou játra a metabolismus celý,to si piš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petrejk

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php zde je vše pokud chceš pošlu ti obsah

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Náhodou jsem narazila na otázku. Určitě jsem četla nepozorně odpověď, protože odpověď uživatele tuCZek je vulgární. ☹

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví