Avatar uživatele
dudu

Nevrátili jste se někdo právě z Hurghády?

Zítra do tohoto letoviska odlétáme, ale namísto natěšení jsem z toho ponukud zneklidněn. Jednak kvůli varování našeho MZV o nebezpečích pramenících z možných demonstrací v souvislosti s probíhajícími volbami prezidenta a jednak tamějším počasím. Stabilně je tam přes den nejméně 34 stupňů a v noci teploty neklesají pod třicítku. Ano vím, že hotel je docela kvalitní, má klimatizaci, na pobřeží fouká svěží vítr, ale přece jenom dá se očekávat nějaká pohoda, resp. je to vůbec k přežití?
Pro jistotu končím slovy: „přátelé bylo mi s Vámi dobře, žijte blaze“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, anonym, tsarbomba před 4306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Já ne. (Odpovídám podle pravidel)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Ahoj přátelé. Hlásím, že jsme se dnes dopoledne z Afriky v pořádku vrátili a s pobytem u Rudého moře jsme velmi spokojeni. Bydleli jsme v hotelu Arabia azur. Je sice starší, ale pečlivě udržovaný a díky německému manegementu zde všechno šlape jako hodinky. Díky promyšlenému řešení stavby je pobyt zde více, než příjemný. Arabský personál byl milý a vstřícný. Cesta z Hurghady do Brna trvala cca 4 hodiny v naprosté pohodě. Voda v moři i bazénu byla jako kafíčko a zdejší korálový útes plný ryb. Malinko nás potrápila „faraonova pomsta“ a ne zrovna příjemná byla po dva dny teplota 39 stupňů a bezvětří, no fakt síla. Slabší nátury varuji před návštěvou těchto míst zejména v srpnu, kdy tam je pěkných 45 grádů a do bazénu se nedá ani vlézt.

před 4294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dudu, pri kazdych zpravach o nepokojich si na vas vzpomenu. 🙂 A rikala jsem si , jak to asi s pani prozivate. A vnucka natesena … jedte . !
Ale kdyby tedy nahodou … , tak me tu s vami bylo fajn ! 🙂
Jste chytrej clovek , asi take spravedlivej … ty moje a bolackovo srandicky asi moc nemusite , ale neurazite a s jednim ockem prehlizite .
Mejte se krasne , uprimne cesky zavidim , uzijte si to tam a i trocha toho adrenalinu k dovolene patri. A mate to bez priplatku !!
Stastnou cestu a navrat. -iv-

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Paní -iv- vřelé díky, není co dodat. Pokud bychom letěli sami byl bych mnohem klidnější. Při našich četných cestál jsem se opravdu bál pouze jednou a sice, když naše letadlo nalétávalo na přistání na Korfu už po čtvrté. Byla noc a bouřka.....

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jezisimaria ! To bych snad z toho letadla radsi vyskocila !
🙂
P.S. Synove byli parkrat v Egypte s partou – na potapeni . Rikali jen , ze jsou Egyptane rok od roku agresivnejsi .

Nechci vas strasit , ale radsi to pisu. Davejte si pozor. Na vse. -iv-

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tsarbomba

taky vám přeji šťastnou cestu..
mějte se tam hezky :)
stará briketka10

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dudu, šťastnou cestu. Zdrávi dojeli tam i zpět.

před 4306 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování