ellamakrela

Jak získat zpět nevrácené peníze, když nemám doklad o zaplacení?

Dobrý den, dneska jsem platila taneční lekce, které stojí 500 kč a já jsem osobě, která vybírá peníze, dala 1000 Kč a už jsem nedostala vráceno, uvědomila jsem si to až doma. Problém je v tom, že už se to nedá nijak dokázat, že jsem ty peníze nedostala, kdyby to bylo 100 Kč, mávnu nad tím rukou, ale 500 Kč mi příjde hodně. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Pokoslav

Opravdu geniální nápad použít násilí…
Pokus se ho zeptat, a jestli to nepomůže, snaž se najít nějakého svědka…

Další odpovědi
Dochy

Zkus se zeptat. Možná si uvědomí, možná ne, ale třeba zjistí chybu při přepočítání peněz (pokud měl pokladnu extra). Narozdíl od fgh vím, že existuje spousta lidí, kteří jsou (přinejmenším se snaží být) poctiví. V mém okolí jednoznačně většina…

anonym

Tvoje hloupost. Zkus se toho, komu jsi ty peníze dávala, zeptat. Pokud to nepomůže, použij fyzické násilí.

anonym

Pokoslav, takhle svět nefunguje.