Ergeti

Nevlastním bankovní účet, proto bych si chtěla nechat poslat peníze ke kamarádce. Nebude z toho mít nějaký problém?

A je nějaký limit pro takovou situaci?
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
hapiky

Pokud účet není firemní či podnikatelský… Problém bude mít, když Vám ty peníze odmítne dát a vy s tím téměř nic neuděláte.

Další odpovědi
ivzez

Chcete-li přijít o peníze i kamarádku,
nechte si peníze poslat k ní.

Já bych poradila založit si vlastní účet.
Já mám od loňského léta „Malý účet“ u Air bank
→ bez poplatků, zařízeno během pár minut na pobočce.
Existuijí i další banky s účty bez poplatků.

Dochy

Pokud ji věříš a samá nemáš žádné finanční či právní potíže, tak by z toho snad žádný problém být neměl… Ještě je otázka odkud a z jakého důvodu se ty peníze posílají. Některé instituce trvají na vlastním účtu příjemce.