Avatar uživatele
SWEEZY

Nevlastní matka mě asi svádí. Prosím o radu, co mám dělat?

Dobrý den, mám takový problém, můj otec si našel novou ženu, celkem i hezkou, 22let. První rok, když už jsme bydleli společně, tak jsem se s ní moc nebavil, ale druhý rok už vypadal trochu jinak, vždy když šel otec do práce, tak si vzala strašně krátkou sukni a u toho třeba vařila a vždycky chtěla, abychom si povídali atd., to jsem to moc nevnímal, ale asi po dalším půl roce když bylo léto tak na sobě měla většinou jen tanga a podprsenku, ale to jen když jsem s ní byl sám doma, když byl doma i otec byla oblečená normálně. Jednou si dokonce vzala i průsvitnou košilku. A já ted vůbec nevím co mám dělat,co jí mám říct celkem se mi to i líbí, ale co když řeknu něco špatně? :/ prosím o radu, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Řekni jí, ať se oblékne normálně, že by otec nebyl rád, kdyby to viděl.
A ty se chovej odtažitě, aby si nemohl nikdo myslet, že máš o ní zájem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Taktně jí naznačte,že jste homokláda,bez­kulovec a především slušně vychovaný křesťan,tak ať se obleče a nezabírá si víc teritoria,než jí náleží,JE TO PAST!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Nedávej nijak najevo, že se ti to líbí. Na to čeká, aby tě pak mohla s výsměchem odmítnout. Požádej ji, ať se obleče normálně a udělá nějakou domácí práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Tak počkej až otec nebude doma a pak jí prubni ne? Nebyl by si první ani poslední

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

SWEEZY mas rad svého otce?tak si poloz otázku,co citi k Tvému otci ta dotyčná,pokud mu takhle dokaze ublizovat.byt tebou,nenapadne bych vzala mobil,poridila par fotek,a pak předložila Tvému otci,at má jasno,s ký žije,a do koho se zamiloval.pokud mas rad svého otce,nenech si vztah s nim zničit nejakou šlapkou,ktera spí s otcem a zaroven to zkousi na syna.takova zena nemůže milovat člověka,s kym zije.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nejsi dosud pod zákonem (15) ? nebo ji řekni, ty víš co…asi mám gonoreu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleží na tom kolik ti je let.
Asi se jí líbíš,jinak by to nedělala.
Já bych jí taky prubnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nic jí neříkej, nech za sebe promluvit svůj… 8===D

Já myslím že holky nepochopili otázku, on se neptá na to jak jí umravnit, ale na to jak jí „umravnit“.

(a táty se neboj, jestli je to dobrej otec, tak na tebe ještě bude hrdej)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek