Nevite zda v salonech pro pejsky střihaji i drapky?Mame labradorku ktera si nechce nechat u veterinaře drapy zastřihnout

Asistentka u veterinaře ji to neni schopna ostřihat,ceni na ni zuby, vrči atd.Pod narkozou ji nechceme davat ma už 11let.Koupili jsme kleště,ale ani my ji to nejsme schopni ocvakat.Nemate nějakou zkušenost jak na to jdou v psich salonech když se pes brani,třeba budou zkušenějši než na veterině?Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak věřím, že na veterině jsou daleko zkušenější, než v salonu krásy. Já bych tam s pejskem ani nešla. Buďte trpěliví, pokuste se jí ostříhat drápky přeci jenom doma v prostředí které zná,,,hrajte si s ní, odměňujte jí za každý drápek. Nemusíte to udělat najednou. Hlavně ať se nebojí,,,,to půjde,,,

Jinak veterinář na rozdíl od paní v salónu jí může podat zklidňující léky,,,tak klidně vyhledejte nového lékaře a poraďte se s ním, jak postupovat.

Jinak s ní budete muset chodit co nejvíc ven, aby se jí drápky obrousily přírodní cestou.

Další odpovědi
gnr54

Já bych to ještě skusila doma.Já mám Yorkšírku a když jsem ji ze začátku stříhala drápky,tak se taky nechtěla nechat.Dnes ji to dělám každý měsíc a v pohodě je v klidu.Nezastřhl ji někdo lůžko v drápku?