Silvershine

Nevíte, zda sediment není na závadu ?

Koupil jsem balení minerální vody Korunní, konkrétně s příchutí manga, ke svému překvapení jsem zjistil, že v dané vodě plovají prapodivné částečky, o sedimentu není ani zmínka, nevíte, co by to mohlo být ? Doplňuji, že voda je pouze ochucená a žádné mango není přidáváno. a vůbec celá voda korunní je podezřelá, jako jediná minerálka nemá obsah stopových prvků, atd..
Doplňuji:
Čistá voda z kohoutku je nejlepší, pokud máte čisté potrubí :D

Nejlepší odpověď
ReHu

Jde trochu o to, čím přesně ja ochucená. Jestli to je přírodní, tak by to asi vadit nemělo. Ale to pochybuju.
Tady je vidět, že je stejně nejlepší ČISTÁ voda.
>>>>>>>>>>>>>
Na čisté potrubí nespoléhám. Proto jsem psala ČISTÁ.