konnye

Nevíte, zda se dá někde koupit konopný výtažek? Pro zdravotní účely.

Nejlepší odpověď
anonym

Použij šedou lištu místního vyhledavače, je tam mnoho odkazů.

Další odpovědi
Natty*

Ano, zcela určitě dá.

anonym

Ano dá, v obchodě.
Doplňuji:
možná ho maj u Konopníků :)

Lucijej

Obvykle v lékárně, v prodejně se zdravou výživou,

hanulka11

https://www.go­ogle.cz/search?q=ko­nopn%C3%BD+v%C3­%BDta%C5%BEek+pro­dej&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

huxa

různě v parcích, … se pohybují party 3–7 17–25letých hašanů, zeptej se jich po konopném výtažku, určitě budou mít i něco u sebe

Tomas6

Konopný výtažek s orig. konopí (Fénixovy slzy). tomas.travnicek@seznam.cz