Mexxyn

Nevíte, zda je nová debetní karta opravdu „aktivní“ hned po aktivaci ?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho můžu začít používat novou debetní kartu pro internetové platby (PayPal apod.). Od banky (Poštovní spořitelna) jsem dostala v rámci obměny novou kartu, aktivovala jsem ji výběrem z bankomatu, ale v internetovém bankovnictví mám stále vedenou jako platnou/funkční kartu tu starou. Číslo karty však potřebuju zadat pro jednu platbu na internetu, ale nevím, zda je tedy opravdu funkční i v tomto případě. Díky.

Odpovědi
Dochy

Měla by být. Zkrátka to zkus.