annas

Nevíte, zda inspirovala Karotechia tvůrce slavné počítačové hry Return to Castle -Wolfeinstein?

Pro ty, kteří si chtějí připomenout, co byla Karotechia – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-ceho-se-tykaly-tajemne-ritualy-a-praktiky-karotechia

Dotaz mého známého. Děkuji.

Nejlepší odpověď
vagra

Tento temný spolek, u jehož zrodu stál Heinrich Himmler, nezanikl ani v dnešní době. Členové jsou po celém světa a nyní i údajně působí především v Argentině a USA.
Hrad Wewelsburg dnes slouží jako hotel a muzeum nacistického Německa.
Stal se podkladem pro slavnou ságu počítačových akčních her Wolfenstein, včetně dílu Retum to Castle-Wolfenstein.

Zdroj: tištěný zdroj