david22

Nevíte, z jakého popudu působí Iveta Bartošová v pořadu „Iveta živě“ na TV pětka?

Je to její rozhodnutí, nebo ji někdo přemluvil?
Doplňuji:
Další názory? Jeden je málo.

Nejlepší odpověď
anonym

Byla to nabídka, kterou Bartošová nemohla ve své situaci odmítnout. Jedná se o psychotičku, která by bez bulváru a lidí, kteří „to s ní myslí dobře (viz. briketka a její momentální Pepa) dávno zapadla v dějinách popíku. Mnoho skutečných umělců (ve smyslu slova "umět“) se s případnou popularitou dokázali vyrovnat bez skandálů a zbytečné medializace.

Další odpovědi
iwrana

Je to nová televize,tak potřebovala něco,čím přitáhne lidi.A na Bartošovou lidi zvědaví jsou.A ona potřebuje peníze.A zpívat už moc neumí a do továrny,nebo do obchodáku dělat nepůjde.

briketka10

Ivetu Bartošovou mám ráda už od mládí vůbec mi nevadí, kde a jak
se prezentuje, ale co mi překáží, jak se o ní píše, co za nesmysly a
hlavně čím si kvůli tomu musela projít.. my nejsme mediálně známí
a myslím, že by jsme toto popotahování nezvládli..
jestli působí na Tv5 vždyť je tam spousta jiných zpěváků..nečtu bulvár,
ale odsuzuju ho a všechny pisálky taky..

manon

Furt ji někdo „zachraňuje“. Nové kanály asi pracují s menším rozpočtem a co si budeme povídat, skandály táhnou a dá se z nich vyžít… Vždy se najde část diváků, co se podívají, co Ivetka má nového. Že už nepije, že zhubla, že už zase umí zpívat, že už pro změnu chvíli nepodléhá magorům… já nevím… Myslím, že už dávno nemá nového nic. Ale voda se dá vířit dlouho.

venkovan

Mám tušení, že „5“ je klasická bulvární televize, které jde jen o nějaké prachy. Jinak by si s touto zpěvačkou nezadala. jenže potřebuje nalákat masy lidí, pro které bulvární zprávy jsou tak jediné co jejich rozum pobere.
Popravdě – když jsem slyšel nástin programů v upoutávkách na tuto stanici, přestal jsem o ni mít zájem. Ani nevím, jestli je naladěna. Ale asi jo – Bartošovou jsem někde několikrát při přepínání programů zahlédl.

Rocker

Vím že mi TV 5 jde,ale ještě jsem se na ní nedíval.Je to program pro dementy,kteří čtou Blesk apod.

Jahodinx

Souhlas s iwranou..Pot­řebují přeci sledovanost!! :))