Avatar uživatele
david22

Nevíte, z jakého popudu působí Iveta Bartošová v pořadu „Iveta živě“ na TV pětka?

Je to její rozhodnutí, nebo ji někdo přemluvil?
Doplňuji:
Další názory? Jeden je málo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, hanny 2, briketka10 před 4162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Byla to nabídka, kterou Bartošová nemohla ve své situaci odmítnout. Jedná se o psychotičku, která by bez bulváru a lidí, kteří „to s ní myslí dobře (viz. briketka a její momentální Pepa) dávno zapadla v dějinách popíku. Mnoho skutečných umělců (ve smyslu slova "umět“) se s případnou popularitou dokázali vyrovnat bez skandálů a zbytečné medializace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwrana

Je to nová televize,tak potřebovala něco,čím přitáhne lidi.A na Bartošovou lidi zvědaví jsou.A ona potřebuje peníze.A zpívat už moc neumí a do továrny,nebo do obchodáku dělat nepůjde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ivetu Bartošovou mám ráda už od mládí vůbec mi nevadí, kde a jak
se prezentuje, ale co mi překáží, jak se o ní píše, co za nesmysly a
hlavně čím si kvůli tomu musela projít.. my nejsme mediálně známí
a myslím, že by jsme toto popotahování nezvládli..
jestli působí na Tv5 vždyť je tam spousta jiných zpěváků..nečtu bulvár,
ale odsuzuju ho a všechny pisálky taky..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Furt ji někdo „zachraňuje“. Nové kanály asi pracují s menším rozpočtem a co si budeme povídat, skandály táhnou a dá se z nich vyžít… Vždy se najde část diváků, co se podívají, co Ivetka má nového. Že už nepije, že zhubla, že už zase umí zpívat, že už pro změnu chvíli nepodléhá magorům… já nevím… Myslím, že už dávno nemá nového nic. Ale voda se dá vířit dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mám tušení, že „5“ je klasická bulvární televize, které jde jen o nějaké prachy. Jinak by si s touto zpěvačkou nezadala. jenže potřebuje nalákat masy lidí, pro které bulvární zprávy jsou tak jediné co jejich rozum pobere.
Popravdě – když jsem slyšel nástin programů v upoutávkách na tuto stanici, přestal jsem o ni mít zájem. Ani nevím, jestli je naladěna. Ale asi jo – Bartošovou jsem někde několikrát při přepínání programů zahlédl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Vím že mi TV 5 jde,ale ještě jsem se na ní nedíval.Je to program pro dementy,kteří čtou Blesk apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahodinx

Souhlas s iwranou..Pot­řebují přeci sledovanost!! :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek