bolak

Nevíte, z jakého důvodu Novinky.cz opět zavedly záporné hodnocení komentářů?

Fakt by mě to zajímalo, nejdřív ho zrušej, desetitisíce lidí si stěžujou, Novinky si stojej za svým že takhle to prostě bude, a teď najednou, po roce nebo jak je to dlouho, je zase vrátěj zpátky..

Odpovědi
Usoman

Aby dětičkám jako seš ty ukázali krutou realitu, když jim ty jejich komentíky každý vydislikuje. ;)

bolak

Usoman: Já dětička jsem s tím ale spokojená, mně to vůbec nevadí, dokonce jsem jim tehdá psala, aby to vrátili zpátky, jinak to nebude moc objektivní.