annas

Nevíte víc o sloním muži, než je uvedeno ve Wikipedii?

Byla to hříčka přírody, nebo génius?
Doplňuji:
Děkuji. Film jsem neviděla, další informace neznala.

Nejlepší odpověď
anonym

Ten film jsem viděla a věřím tomu,byl nemocný,název choroby je v odkaze.

Zdroj: http://www.kfil­mu.net/filmy.php?sek­ce=informace&fil­m=sloni-muz

Další odpovědi
ten který je

Viděl jsem před lety film na ČT2.Také jsem viděl na kabelové TV dokument o podobně postižené dívce z Haiti,která měla být převezena do USA na operaci k nejlepším chirurgům.Dívce hrozila smrt.Jak operace dopadla jsem bohužel nezjistil – druhý díl jsem zmeškal.

hanulka11

našla jsem ještě toto
http://www.prochla­pa.cz/zajimavos­ti/sloni-muz-kruta-hricka-prirody/

iceT

Viděla jsem kdysi dávno film Sloní muž s Cher v hlavní roli,měla takto postiženého syna.A pak snad ještě jeden,černobílý,kde tento hrdina na konci zemřel ve spánku,protože ho tady na světe nic nedrželo.Prostě si lehl a otočil hlavu tak,jak neměl,přestože věděl,že se udusí.Pochopila jsem ten závěr tak,že už nechtěl žít,protože byl velice smutný a osamělý.
Doplňuji:
Omlouvám se za první informaci-s Cher to byl film Maska,měla jsem za to že to bylo na podobné nebo stejné téma.