Deli

Nevíte, v které zemi se pěstuje „mnohomužství“? Možná to bude brzy zajímat naši -iv- 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

V Tibetu,z eko­nom.důvodů.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­lyandrie

Další odpovědi
barnajka

Nejsem si teď úplně jistá, ale mám pocit, že v Bhútánu :)
Tímto oficiálně zakládám „Konto -iv-“ a prosím všechny uživatele aspoň o symbolický příspěvek. Z výtěžku sbírky hodlám -iv- zaplatit letenku směr Bhútán (samozřejmě jednosměrnou :D
Doplňuji:
led: A proč ne?! Však manžel letí s ní, ne? Vkládám do sbírky velkéééé naděje, věřím že na dvě letenky nám to vyjde! :D

led

V Polynézii.
Barnajka, to teraz má odletieť, pred svadbou?
Doplňuji:
Barnajka, nono, že sa ich chcete zbaviť? Priznajte sa 🙂