anonymka

nevíte to s tým?

Dobrý den! jak se zbavím problému, který mne trápí? jde o to, že jsem za mýma ušima našla plíseň!co s tím? Je to dívné, protože já se za ušima myju.neznáte nějakou mastičku na to? prosíííííím napište. díky nashledanou anonymka

Nejlepší odpověď
annas

Souhlasím s Quentosem. Masti od fy Energy jsou vynikající přípravky. Dají se koupit prostřednictvím internetu nebo přímo v poradenských centrech, které jsou v každém větším městě.
Doplňuji:
Oprava chybného tvaru … v poradenských centrech, která jsou..

Další odpovědi
quentos

zkuste mast Protektin od firmy Energy. Není nejlevnější, ale nedám na ni dopustit.

Džanička

Určitě si skočte na kožní,může to být i lupénka.Ten Vám něco napíše,nebude to tak drahé,a navíc budete mít klid když budete mít 100% jistotu co to je.