Petra09

Nevite prosim vas nekdo co je to za pisnicku?

Pisnicka je slovenska,pomala a zpiva ji zena.Text zacina asi takhle: Viem mal si plnu capku snou,vies co sa stalo sňou.Tak prijd v tmave v chodbe stoj,prijdem odemknut…pak tam sou taky slova do tmy neco hraj..a pak se rozezpiva
Doplňuji:
Dekuji moc,to je presne ona.

Nejlepší odpověď
maza75

Jedná se o písničku Mariky Gombitové…Vyznání…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=D8T89Je­5dgc

Další odpovědi
anonym

No, mám dojem, že je to písnička Mariky Gombitovej a zpívá se tam o našej izbe podkrovnej. Název se mi ale ne a ne vybavit.