Nevíte prosím vás jestli tato osoba drží v ruce…

mobil nebo mp3 přehrávač? Vypadá to jako tyč, tak nevím. Děkuji.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­56/nadap155958579­190231.jpg

Odpovědi
Terryle

sím, já si mysím, že to bude nejnovější model mobilu ve vysoce ekologickém provedení, který má zároveň zabudovaný i mp3 přehrávač… a v rámci ekologie nepoužívá sluchátka (neustále se rozbíjejí a musíte si pořizovat nová), proto ho osoba drží přímo u ucha, aby mohla poslouchat.

led

Je to jeden z najlepších mobilov značky „Udri a počuvaj“. Je používaný špeciálne na väčšie vzdialenosti.
V prípade potreby je možné ho použiť aj na iné účely: hodinky, GPS, notes, zbraň,…