Drap

Nevíte prosím, proč mám pořád pocit že kuba 007 a tomáš007 je jedna atatáž osoba?

Nejlepší odpověď
kropitko

Kdyby byli admini co k čemu, tak hodí ban na celou IP adresu a bude klid a už se tu nezaregistruje, žadný rýpal.
Doplňuji:
No a ještě si sám sobě navzájem odpovídá,,no to je síla ,,,DDDD
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-slechtena-kocka

Další odpovědi
annas

To mě napadlo hned včera, když tomáš007 zaplnil stránku otázkami o kočkách a psech.
Uživateli Kuba007 geniální nápad s kopírováním otázek nevyšel…

terry

Protože mají podobně hloupé otázky?

ReHu

Možná mají přibližně stejně vysoké IQ.

ReHu

kropitko – to není tak jednoduché.
Vím o pár lidech, kteří jsou napojeni na stejnou wi-fi, několik rodin a nemohou se ani navzájem bodovat, přesto, že si jsou cizí.
Takže není to jen o IP adrese.
Ale určitě by šlo řešit jinak.
A.....na každého jednou dojde :).

kropitko

hm, to je taky pravda, tak já nevím, tak všechny nově vzniklé 007 ? To asi taky ne,je to děs, že je to takový pošuk, že ho to baví,,:-(

kuba007

jste zlý ☹

terry

Jj, taky postrádám důvod a smysl pokládání podobných otázek.