www

Nevíte prosím někdo,kde se dají koupit v Brně nebo okolí vepřové uši?Steinhauser je už neprodává. Děkuji moc!

Doplňuji:
Kdepak pro psa, to mají všude. Chci to pro sebe, syrové nebo uzené, je to jedno. Zkrátka od řezníka, bývalo to za pár kaček a teď to právě prodávají porážky jen jako pro psy, víc na tom vydělávají a já jsem hlady 😁
Ale díky za snahu!

Nejlepší odpověď
beer

Nějak si asi nerozumíte )
Tady v Brně už uši z řeznictví (bývaly syrové i uzené) úpně zmizely, byly prodávány cca 10Kč/kg. Teď jsou jen ve všech prodejnách pro zvířata, ale sušené, cena cca 5Kč/kus, ke konzumaci zcela nevhodné.
Váš tip by mne taky zajímal ))

Další odpovědi
bubukaa

pro psa? v každém uzenářství, zajdi do masny a zeptej se u nás je prodáváji skoro všude

hanulka11

Uši pro člověka jsou stejné jako pro psa- to nás tu zas pěkně houpeš viď.:D:D:D

Meropa

To máš jedno jestli je to pro psa nebo pro člověka, zas takový rozdíl mezi Tebou a psem v tomhle není. A dost pochybuji o tom že by byl rozdíl mezi těmi pro psy a pro lidi.