anny23

Nevíte prosím někdo jak probíhá deratizace blech v byte deratizatorem?

Diky

Odpovědi
Děda Louda

Nijak. Blecha není hlodavec.

anonym

Možností je nekonečně mnoho. Nejběžnější postup je koupit si tlakovou nádobu s jedovatým plynem (stačí jedna na rodinný domek), utěsnit škvíry tam, kde by jed pronikat neměl (především ven), vyhradit si den volna, spustit to a zdrhat… Onen jedinec má pak ještě v merku chemický postřik, pasti (ruční odchyt) atd. Logicky je blbost ptát se zde, prvně se podívat na webové stránky příslušné společnsoti a jich se případně na něco optat…
Doplňuji:
Jo blech – tak až na ten ruční odchyt… :D