popcorn

nevite prosím kdy budou na nove další díly upířích deníků předem díky

dívala jsem se na to kazdy vsedni den ted o prazdninach a najednou ho prestali davat nevim jestli tim ze skončili prázdniny ale je to super serial a zajimalo by me jak to skonší tak se ptam

Odpovědi
Lucijej

Nejspíš až příští léto, protože další série teprve poběží na americké stanici, kdy 22 dílů bude rozloženo do období září až květen. Každopádně po odvysílání se díly objevují i s titulkama na ulož.to.

Monyszek

S jistotou můžu říct, že příští rok (tak mi to aspoň z novy napsali) budou vysílat třetí sérii.