VampGirl

Nevíte, prosím, kde by se v okolí Liberce daly sehnat oblovky žravé?

Potřebovala bych jednu oblovku žravou k rozšíření chovu. Našla jsem mnoho chovatelů, kteří šnečky prodávají třeba za levno, ale mnohdy jsou příliš zdaleka a koupě šnečka by se mi tak prodražila. Nevíte, kde by se dala oblovka žravá koupit v Liberci nebo jeho okolí cca do 50 km? Nejlépe od chovatele. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Andělé

Tady jsem našla inzerci zdarma oblovek v Lbc,ale platnost je do dnešního datumu.

http://www.aqu­apage.cz/inzer­ce.php?katego­rie=3&typ=3

Úplně dole je email do Lbc,ale musela byste ihned napsat.
Přeju hodně štěstí,snad to stihnete…:-)

Zdroj: prodejoblovek@seznam.cz

Další odpovědi
amelie95

Jednu oblovku doma také máme.Ale nejsme bohužel z liberce.Jsme ze zlinského kraje.Oblovky by měly být někde ve fauně-obchod se zvířaty.A nebo se podívej na bazos.cz a tam si napiš do vyhledávání oblovky a něco ti to najde.