Kašpařín

Nevíte prosím jk dobře začít konverzaci?Existuje nějaké téma nebo obecné finty?

Čaute lidi…chtel bych vas poprosit o pomoc pri konverzaci…hlavne s holkama…nemam moc problemu se s nima bavit i mam par dobrych kamosek ale zajimalo by me jk dobře začít konverzaci? mam pri ruce i dost vtipnych historek ale proste nevím o čem se ze začátku bavit…kdyz tu holku jeste neznate tk se prece nezacnete hned bavit o tom co ji baví jaké má koníčky atd..to mi prijde spis jako vyslech…nevíte jk na to?Existuje obecně nějaká finta nebo dobré téma pro začátek?

Odpovědi
www

Nějakým způsobem jí vyseknout poklonu. Třeba že jí sluší účes, šaty, doplněk.. holky se rády líbí a také tak se jim líbí i ocenění 😉
Zkušenost