Zlatý

Nevíte proč stále zívám ,když mě rozbolí hlava?

Doplňuji:
Tady nejde o tu bolest, bolí mě málo kdy, ale proč je s tím spojené zívání, to mě zajímá.Unavená nejsem , kyslíku mám dost. Tlak mám spíš nízký .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zíváním je "obraný mechanismus", který je vyvolán nedostatečný okysličením krve, třeba vás bolí hlava právě proto. Nízký tlak - pomalejší koloběh krve - méně kyslíku. Pomáhá dát si buď kávu nebo panáka něčeho ostřejšího.

Další odpovědi:

Stříbrný

Mně bolela hlava z vyského krevního tlaku, co užívám léky už mi několik let nebolela.Je to signál že není něco v pořádku.Muže to být ze stresu přepracování starostí. Zatím zkus odpočívat a pokud to nepomůže jdi se podívat za lékařem. Třeba je to hezkej mužskej.Držím palečky.
Doplňuji:
Léčit na netu, zatím ještě nějde, to by doktoři zplakali nad výdělkem také nejsem doktor. Podělil jsem se jen o svou zkušenost.

Zlatý

Hanulko kdo zívá,tak je většinou unavený,chce se mu spát nebo se nudí.Tak si vyber!

Pokročilý

Zívání je reakcí organismu na nedostatek kyslíku. Což může být i příčina bolestí hlavy. Zkuste více větrat a více tekutin.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

já bych to shrnul takto:
nedostatek kyslíku
vysedávání u počítače
tím málo pohybu
a možné i nedostatek sexu...

Zlatý

quentos

nedostatek sexu určitě ne - to bych se já musel uzívat, už by mi musela od toho prasknout huba, a ten problém nemám :{))))>

Zlatý

hanulka11

Hanny, v noci mě rozbolela hlava a nemohla jsem usnout jen jsem zívala , že by to bylo nudou ....nevím , je zajímavé že vždy zívám právě jen při bolení hlavy. No nic , rady žádné...myslela jsem jestli to nemá někdo tak jako já.

Zlatý

hanny 2

Teď když to čtu,tak jsem začala zívat taky,ale hlava mě nebolí.Možná to bude nedostatečným okysličením buněk v těle a také to může souviset s plícemi.Více na www.doktorka.cz

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.