Michal Kole

Nevíte proč se Google chrome neinstaluje do Program Files ?

Mě se instaluje do C:\Documents and Settings\Michal Kolesa\Local Settings\Data aplikací\Google\Chro­me\Application\9­.0.597.98

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nainstaluje se tam, kam ho pošleš.

Další odpovědi
iceT

Minulý týden jsem stáhla google chrome do ntb příteli a poslala ho na plochu,vše je v pořádku.Tedy by měla jít možnost ho z dokumentů odeslat na plochu taky.

Czech

Možná je pod nějakým názvem v Program Files nebo přímo na C: nainstalován. Při instalaci je dobré sledovat cestu kam se chce program nainstalovat. Tu cestu co uvádíte je profil uživatele „Michal Kolesa“ tam se ukládá nastavení programu. Každý uživatel PC chce mít program ve svém profilu jinak nastavený, proto se nastavení programu instaluje tam kde uvádíte.

Pejp

Nainstaluje se tam, kam si to pri instalaci nastavis … sem si uklada jenom nejaky svy data. Proto se ta slozka jmenuje „Data aplikací“