hornik.

Nevíte? Proč Praha rozdává melouny. Mail od Damokles…

..Ahoj r#…,
Blahoprejeme ti! Tvoje mesto Praha ve kterem bydlis te vybralo ze vsech obyvatel a obdrzel(a) jsi mimoradnou dotaci 150000,– Korun.
Prihlas se na Damokles.cz a muzes nalozit s penezi dle sveho uvazeni

Pro prihlaseni do sveho uctu klikni na: http://www.da­mokles.cz

Tvoje prezdivka: r#…
Tvoje heslo: .....

S pozdravem
Vas tym Damokles.cz

Co je to Damokles? Klikl jsem tam, ale moc z toho nepochopil. Virtuální neexistující svět/podvod? Hra? Co si koupím?

Nejlepší odpověď
tom004

Další podvod.A,neptal bych se,co si koupím,ale o co přijdu.

Další odpovědi
arygnoc

jedná se o herní peníze.
Po nové registraci získáte virtuální peníze, který vám v této simulaci reálneho života pomohou do startu.