NEVITE PROC NEBYLA VYHLASENA 17.11.2010 AM­NESTIE?DEKUJI

Nejlepší odpověď
standa

Protože se tak nerozhodnul prezident V.Klaus, který jako jediný amnestii MŮŽE vyhlásit…, ale protože tak neučil dopusud ani jednou za dobu svého prezidentování, tak se tak nejspíš nestane ani v nejbližších 2 letech.

Opak by mě překvapil.

Další odpovědi
irij

Protože prezidentem ČR je Klaus a ne Havel. Tedy ten kdo stál v pozadí když šlo do tuhého a teď je v popředí a ani mu nestojí za to Havla pozvat na oslavu 17.,11.

Mili @

a protože p. Klaus uděluje milosti, např. onomu pánovi z Vítkova…

iceT

A proc by zrovna 17.11.2010 mela byt amnestie?

zanet

Jako jediny prezident nedal amnestii,a do budoucna ani neda…