Tiiit

Nevíte proč mi Windows tak často padá? A jak tomu mám zabránit? (zas tak často to naštěstí není, ale padá)

jo a je to mimochodem Windows Vista Home Basic

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Protože to jsou windows.

Další odpovědi
Michal Kole

problém je v nekompaktibilitě softwaru Microsoftu a druhé strany (nejčastěji ovládače HW) a programy pracující na pozadí (např. antiviry)

Jediné řešení je používání nejnovějších verzí nebo starších, u kterých minimum uživateů má problémy

kkoudy

Protože u Win Vista se Mircrosoft pokusil napsat část systému v C#[čtěte: sí šarp] a nebylo to šťastné řešení