marijakes

Nevíte, proč mi nekvete anturie?

Když jsem ji loni v září dostala, krásně kvetla, pak vykvetl jeden nový slabší květ a všem květům začal usychat a černat pestík. Pak už květina nekvetla vůbec, i když má krásné bohaté listy. Je v polostínu a vypadá zdravě.

Nejlepší odpověď
hanulka11

každý týden ji pohnoj hnojivem na pokojové květiny – uvidíš pokvete

Další odpovědi
www

Vyžaduje také větší vlhkost mimo přihnojování. Nezapomínáš pravidelně rosit?

Zdroj: pokojovky.blog­.cz/0711/antu­rie-toulitka