Nechápavé

Nevíte proč mi nejde spustit antivir ?

Když kliknu na antivir na na firewall tak mi to pise: Error: 1260 – V systému Windows nelze tento program otevřít,protože byly uplatněny zásady pro omezení softwaru. Chcete-li získat další informace otevřete prohlížeč událostí nebo se obraťte na správce systému.
A trošku se mi seká net..Který asi před 4dny jel suprově…
Doplňuji:
Prohlížec události Název Typ Popis Velikost
Aplikace Protokol Záznamy o chybách aplikací 512,0 kB
Zabezpečení Protokol Záznamy o auditování zabezpečení 64,0 kB
Systém Protokol Záznamy o systémových chybách 512,0 kB
ACEEventLog Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu 256,0 kB
Internet Explorer Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu –
Nano Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu –
TuneUp Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu --

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě sis – dokud „internet jel suprově“ stáhl nějakou vešku…
;-D
Spusť si OnLine scanner – http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ .
A koukni se do toho EventLogu (prohlížeč událostí) – Start – Ovládací panely – Nástroje pro správu – Prohlížeč událostí.
___
Takto získané informace sem pak vlož – v Doplnění nebo do Diskuse, nějak se mi zamžila křišťálová koule…
😉

Další odpovědi
beer

Něco jsem ti našel, snad pomůže..
http://techne­t.microsoft.com/cs-cz/library/cc737011(­v=ws.10).aspx
Doplňuji:
Vyjímám:
„Řešení: Vyhledejte podrobný popis zprávy v protokolu událostí. Zpráva v protokolu událostí obsahuje informace o tom, pro který softwarový program je nastavena hodnota Nepovoleno a jaké pravidlo je pro program použito.“

Pokud si neporadíš sám, neváhej kontaktovat technickou podporu antiviru.

anonym

Asi máš zaneřáděné PC, chyby v registru aplikace. Win nespustí program, protože se brání škodlivosti. Musel by si jít do služeb a tam přímo, natvrdo povolit. Nedoporučuji. Zkus přeinstalovat antivir. Pokud se podaří, projeď antivirem, dále zkus použít ccleaner (je v cz a free) na vyčištění zbytků v PC od různých programů. Třeba se objeví badisko, bedy a další, kteří poradí přesně.

Dochy

Řešil jsem před pár dny u sousedky a té jsem tam při prvním scanu našel nějaký trojan bitcoin minner s datem odpovídajícím době od kdy ona zaznamenala problémy. Při testu jiným způsobem jsem našel další zvířátka. Vzhledem k tomu, že sousedka neměla žádné požadavky na zachování aplikací, jediné co chtěla byl počítač s internetem a nějaké office, jsem to v zájmu zachování duševního zdraví řešil reinstalem a nakopírováním pár dokumentů ze zálohy.

Nechápavé

Název Typ Popis Velikost
Aplikace Protokol Záznamy o chybách aplikací 512,0 kB
Zabezpečení Protokol Záznamy o auditování zabezpečení 64,0 kB
Systém Protokol Záznamy o systémových chybách 512,0 kB
ACEEventLog Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu 256,0 kB
Internet Explorer Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu –
Nano Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu –
TuneUp Protokol Záznamy o chybách ve vlastním protokolu --

anonym

Mno – v to EventLogu musíš najít danou událost, ´rozkliknout´ ji a kouknout do popisu – toto je nicneříkající…
😉
A jak dopadl ten Eset?
___
A ještě jedna věc – co´s dělal (´naposled´), dokud počítač fungoval dobře? – (de)instalace, konfigurace…