Ganymede

Nevite, proc mi furt nekdo neustale vola z Irska?

Kdysi (cca 2 mesice zpátky) jsem se registrovala na nejake stranky typu opce nebo co atd., ale pak registrace snad na vsech strankach zrusila, ale na jedne mozna ne. Jednou mi kvůli tomu z Anglie nekdo volal a ja to pak tipla a zrusila registraci a furt me nekdo otravuje z Irska.
Umim anglicky, ale nechci to zvedat. Nevite, proc mi nedají pokoj a jak se jich zbavit? Meni cisla (haj*lici)
Diky.

Jo, vim, registrace byla chyba.

Odpovědi
yuko

Nezvedat, overit cislo a zablokovat.

Alesh

Co to je za nesmyslodotaz? Jak asi někdo může odsud vědět, kdo ti asi tak z toho Irska volá a proč? Tak to zvedni a zjistíš to a nespamuj tady.

Bednaricek

Dobrý den, zkuste vyhledat telefonní číslo na https://www.vyh­ledatcislo.cz/, nebo https://www.kdo­mivolal.eu/vyh­ledavani-telefonnich-cisel . Na jedné z těchto stránek možná najdete nějaké bližší informace o daném čísle na základě zkušeností ostatních lidí. Osobně bych se raději přesvědčil, k čemu jste se registrací zavázala. Zablokovat číslo je nereálné (pokud se čísla mění často). Případně mě napadá se ještě poptat u operátora, zda se s tím něco nedá udělat. Hezký zbytek dne.

yuko

A mluvi anglicky s asijskym prizvukem 🙂