Pierre

Nevíte proč má Ke$ha ve jméně dolar?

Proč?

Nejlepší odpověď
BEAES

Aby byl název zajímavější, je to místo S. Si myslím.

Další odpovědi
Miroslavst

Protože zpívá za těžký prachy, tedy dolary.
Je populární tak si to může dovolit.

misadole

já to vím jistě protože jí jsou peníze uplně lhostejné psali to bravu

Radak

Když jsou jí peníze ukradený, proč si dává dolar do jména? Zdá se mi to pokrytecké. A přeju jí hodně dolarů, ne jen jeden.

FOG

Treba proto,ze kdyz platite „cash“,tedy hotove penezmi a ctete to „kes“.To s s hackem.

Terryle

Souhlas s BEAES, upoutání pozornosti. Cokoliv, co se aspoň trošku vymyká z normálu (tedy z 26 anglickejch písmenek a 10 číslic) zaujme, a to je v šoubyznysu dobře.
Stejně to maj třeba KoЯn… a vlastně i když se rozhlídneš po netu, spousta dětí má v přezdívce zavináče místo A, @lenk@ místo Alenky… chtěj se odlišit a zaujmout :)

Lolísek777

Myslím že chce mít kapku zajímavější jméno, vypadá to pak víc cool :D