Ella

Nevíte, proč je to tam pověšené??

http://img.na­dapenny.com/t20/120­54/nadap064316509­010232.jpg

Kamarádka na Skalce kouká z okna na sovu, která je pověšená na paneláku naproti. Nechápu co to má za význam, proč by tam někdo tu asi sošku věšel, akorát se kymácí ve větru :D

Dokážete mi někdo říct, proč to tam je? Fotka není moc kvalitní, mobil to zvádl jenom takhle :)

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně to má plašit ostatní ptáky. Aby nesedali, nehnízdili ap.
Doplňuji:
Je to ale humus ☹ Dají se koupit atrapy,
které splní tento účel spolehlivěji a mnohem líp
vypadají !
Zkušenost

Další odpovědi
briketka10

viděla jsem různé atrapy i na jiných domech, když jsou zateplené, aby do nich ptáci neklovali..

zl@tk@

Malí ptáci, ale i holuby mají ze sov respekt a nepůjdou tam kde ji vidí.