Mary0202

Nevíte, přes co se toto upravuje? (viz odkaz)

http://mar-de-grises.tumblr­.com/image/124983873­646

Nejlepší odpověď
gecco

Možná by ti bylo možné poradit, kdybys napsala, co máš vlastně na mysli – takto nemám potuchy – VoCoTiGo…!
😁
Každopádně:

  • fotí se foťákem, kde nastavuješ expozici
  • na objektiv lze použít filtry
  • vyfocené obrázky pak lze upravit v grafickém editoru
  • vrámci úprav lze aplikovat filtry a nebo upravovat ´z ruky´

Další odpovědi
Dan-Bohm

Podle mě by se takováhle fotka dala vytvořit v programu Adobe Photoshop !

anonym

>Black and white
>Blur
>picture grain overlay

Spousta programů podporuje takové efekty, řekl bych, že tohle je z Photoshopu, protože ta holka má průhlednou hlavu takže je ve vrstvě se sníženou viditelností, a když někdo pracuje s obrázkem kde chce využít vrstev, tak pravděpodobně použije PS.