bolak

Nevíte o tom někdo víc?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/291234-zena-vypada-ve-28-letech-na-70.html

Týká se to jen kůže a nebo i orgánů?
Doplňuji:
manon: Ta moje otázka se týkala tý nemoci, né tý plastiky :)

Jde o to, že pokud by to byla systémová záležitost a zjistil by se důvod proč se jí to děje, tak případný lék, pokud by se našel, by byl možná prvním krokem k tomu, jak zpomalit nebo dokonce zastavit stárnutí, eventuélně celej proces zvrátit.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem podobný případ.

Mladá vietnamská žena během několika dní rovněž zestárla a její vzhled odpovídá věku staré ženy..

Vietnamské ženě Nguyen Thi Phuong, která teď vypadá jako sedmdesátník, se ujali lékaři po alergické reakci na mořské plody.

Lékaři mají různé názory. Někteří argumentovali, že je to lipodystrofie, vzácný syndrom, který způsobuje, že se vrstva vrstvu tukové tkáně pod povrchem kůže rozpadá, zatímco kůže sáma pokračuje růstem překvapivou rychlostí.

Jiní tvrdí, že to může být alergie na léky, které si koupila v lékárně proti svědění., navíc trpí průjmy.

Další odborníík po několika jednoduchých testech věří, že žena může mít mastocytózu, , vzácnou poruchu způsobenou přítomností příliš mnoha žírných buněk.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&lan­gpair=en|cs&u=http://­www.thesun.co­.uk/sol/homepa­ge/news/3870336/Wo­man-23-ages-50-years-in-just-days.html&ei=64gDU­banEKj64QTr8o­DYBg

Read more: http://www.the­sun.co.uk/sol/ho­mepage/news/3870336/Wo­man-23-ages-50-years-in-just-days.html#ixzz2J4CVYx­rF

Doplňuji:
Hledala jsem ještě dál. Našla. k Číňance – neupravený text.

Dr. Yin Guangping z Zhengzhou univerzity č. 1 nemocnice řekla, že její progeria syndrom je velmi vzácné. Jen tucet takových případů bylo hlášeno celosvětově v roce 2010 a příčinou tohoto onemocnění je stále neznámá. Lékaři nemají lék kromě plastické chirurgie k odstranění jejích vrásek.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.shanghaidaily­.com/nsp/Nati­onal/2013/01/­18/Woman%252B28%2­52Blooks%252Bli­ke%252Bgranny%252Baf­ter%252Bchildbir­th/&prev=/sear­ch%3Fq%3DChine­se%2Bwoman,%2B28,%2­Blooks%2Blike%2Bol­d%2Blady%2Bwit­h%2Bwrinkled%2Bfa­ce%2Bafter%2Bchil­dbirth%26hl%3Dcs­%26tbo%3Dd%26biw%3D1152%­26bih%3D749&sa=X&e­i=CcIDUfjBNKL-4QSjgYG4BA&sq­i=2&ved=0CDEQ7gE­wAA

Doktoři říkali, že Hu by mohla mít í formu získané anetoderma . Podle Medscape , že je to velmi vzácný „stav s fokální ztrátou dermální elastické tkáně“, což vede k ochablý kůži. … Stejně jako u vietnamské ženy v prvním odkazu.

ranslate.google­.cz/translate?hl=cs&sl=­en&u=http://gbti­mes.com/news/vi­deo-28-year-old-woman-looks-granny-after-childbirth&prev=/se­arch%3Fq%3DChi­nese%2Bwoman,%2B28,%2­Blooks%2Blike%2Bol­d%2Blady%2Bwit­h%2Bwrinkled%2Bfa­ce%2Bafter%2Bchil­dbirth%26hl%3Dcs­%26tbo%3Dd%26biw%3D1152%­26bih%3D749&sa=X&e­i=CcIDUfjBNKL-4QSjgYG4BA&sq­i=2&ved=0CEEQ7gE­wAg

Další odpovědi
manon

No srdce asi neomladíš, ale jinak je úžasné, co dovede dneska lékařská věda. Já mám pocitm že jde jen o kůži a orgány budou v původním stavu.

Conchus

Ne, nesmíte všemu věřit. Pak naletíte kdekomu

Wortygen

Podle mě se jedná jenom o kůži. Myslím , že je to v tom textu někde napsané! :)

bolak

Conchus: čína existuje, je to i na mapě

manon

bolak: Můžeš mít pravdu, ale přiznávám, že o tom nevím víc, než jsem přečetla tady, je to zvláštní – jo, zastavit stárnutí, to by bylo… :)
Četla jsem to jen letem světem, hektický víkend :) Až něco zjistíš, dej vědět :)

bolak

Moje otázky můžou spasit svět, takové se nečtou letem světem..

manon

No právě :) Hektika vědě nesluší. To málem neuchopíš ani vlastní myšlenku, co teprv cizí. Nemluvě o tom, že seriózní věda potřebuje i systém a dlouhodobé studium :) Můžeš šířit osvětu, je to fajn, ale občas zůstaneš nepochopen jako každý spasitel.