huxa

Nevíte o programu, kde bych si mohl např. na měsíc, na dva měsíce, … napsat rozvrh hodin ve škole?

Nejlepší by byl nějakou itilitu do windows 7, kde by to přidalo okýnka k dnům v kalendáři, který je na dolním panelu winů :)

Odpovědi
Bedy

Rozvrh hodin si lze udělat v Excelu či Publisheru, dokonce na webu office.microsof­t.com jsou zdarma ke stažení šablony.

Já žádnou takovou miniaplikaci neznám ,tak uvidíme, jestli někdo o nečem bude vědět 🙂