lola

Nevíte o někom?

Od ledna se nám zvyšuje nájem a tak hold hledáme nějaké slušné podnájemníky,kterým nevadí společná domácnost a dvě fretky. Jsme mladý nekuřácký pár a nabízíme dva zařízené pokoje v centru Prahy. Nájem dohodou na místě.

Nejlepší odpověď
hanulka11

si dej inzerát někde v marketu tam jsou tabule na inzerci…jistě se ti někdo ozve

Další odpovědi
Danča84

Pokud máš byt pouze pronajatý, musíš se domluvit s majitelem zda Ti umožní mít tam podnájemníka. A jestli ano, čekej že Ti pak taky upraví nájemní smlouvu.
Pak teprv začni hledat, máš různé možnosti inzerce – internet, denní tisk, tabule hledám/nabízím v nákupních centrech…
Pro zájemce Ti můžu poslat emailem smlouvu o pronájmu obytné místnosti, co jsem kdysi bydlela já. Je dobré jí mít připravenou předem. Ale mě teda pronajímali pokoj v bytě v osobním vlastnictví.

anonym

Zde http://www.es­polubydleni.cz/pod­najem-spolubydlici/