yukí

Nevíte o nějakým stylu který je podobný emo stylu ale bez sebepoškozová­ní?děkuji;)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Gothic styl

http://www.you­tube.com/watch?v=14gpdCW­svew

Další odpovědi
anonym

yukí, vytvoř si vlastní styl. Neubližuj si a nesnaž se být něčím, co ve skutečnosti ani Ty sama nechceš. Buď sama sebou. Už jsem Ti psala, abys jenom mírně zvýraznila to, co je na Tobě hezké. Nedělej ze sebe někoho jiného.

Amie

Emo ale není jen o poškozování

Ravenne

Například gothický styl, scene,… Pokud se chceš řídit emo módou, tak se jí klidně řiď, žádný styl ti nemůže přikazovat, co máš nebo nemáš dělat, to maximálně tak dělají jeho pozérští příslušníci :). Jednoduše si vytvoř svůj vlastní styl oblékání a života, který se třeba bude emo podobat, ale ve kterém se nebudeš řídit pitomými pravidly :).

zzzzz

Na styl EMO se vykašli, je to blbost, kterou vymyslel někdo, kdo nedokázal být sám sebou. Pokud nebudeš sama sebou, lidé tě nebudou mít rádi, proto jaká jsi uvnitř. Sice možná někteří budou obdivovat tvůj vzhled, ale věř, že těch bude málo. A když tě v životě potká něco zlého, tak nebudeš mít žádné přátelé, kteří by tě podpořili. Tak buď sama sebou!