zjentek

nevíte o nějakém slušném webu o uměleckém malování či o komunikaci v malbě všeobecně?

Neznáte prima link, kde by se dalo (ať už profesně či jako hobby)na úrovni seznámit s novými přáteli v oboru, komunikovat o malbě a vše kolem? Je to pro 75ti letého přítele, akademického malíře, který je už osamocen ,(
Doplňuji:
není zde podobný člověk, znající přímo fórum s tématikou? Nechci být konkrétní,)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazů, ale existují spíš weby jednotlivých malířů, nebo jak se naučit kreslit.

http://odkazy­.seznam.cz/Kul­tura-a-umeni/Vytvarne-umeni/Malirstvi/O­sobni-stranky-maliru/

http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Umelecke-a-zabavni-sluzby/Umelci/Ma­liri-a-ilustratori

http://www.ma­lovanikresleni­.cz/lektori/

http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=2504

http://www.gi­gaart.cz/cs/ga­lerie/odkazy/

Další odpovědi
anonym

Nevím, zda se jedná o „prima link“, ale Tvůj přítel se může podívat na uvedené stránky a pokud bude chtít, jistě mu tam některý z kolegů rád poradí.
http://vytvar­nepotreby.zlin­sko.com/11080-vytvarnici/

zjentek

víš, ontolo, celé jsi to ve své domýšlivosti špatně pochopila. Celé, nejen tuto otázku. A zatímco já budu na sluníčkových webech uvádět výrazy typu prima link, abych se na těch na úrovni více odlišovat, tak ty můžeš mezitím studovat význam slova „kolega“.

anonym

Zvláštně formulovaná otázka s poněkud nevhodně užitými přívlastky ve mně vzbuzuje podezření, že jde o recesi.
Zjentku, nedovedu si představit akademického malíře, který nemá ve svých kruzích dostatek známých, s nimiž by mohl o výtvarném umění „na úrovni“ diskutovat. Tito lidé (pokud nejsou podivíni a samotáři, kteří o lidskou společnost nejeví zájem) o sobě navzájem určitě vědí a znají i možnosti, kde lze o svém umění diskutovat, čerpat nové informace a sdružovat se.
Podle tvé diskuze se vnucuje otázka, proč jsi položil tak zvláštní dotaz a nabízí se odpověď, že proto, abys mohl předvádět své negativní postoje k odpovídající ontole. Pokud máš s někým problém, proč nenapíšeš přímo do interní pošty? Vždyť svými duchaplnými kritikami jsi mne obšťastňoval také. Člověk se tu nemusí holedbat tím, že bude uivádět na „sluníčkových webech“ nějaké výrazy. To opravdu nikoho nemá proč zajímat. Spíš mne zajímá, proč máš zapotřebí se strefovat do některých uživatelů. Nemáš problém s pravidly nebo s kodexem? Tam je totiž něco o „dobrých členech“ a kolezích napsáno.
Pominu-li rozdílnou úroveň tvých a ontoliných příspěvků, tak se nutně nabízí otázka, zda je ti jasné, co je to sportovní nebo férové chování. Snažíš se urážet. Nebylo by čestné přiznat, co ti vlastně vadí?

gagaga

k tematu : :)
ocko pise : Podle tvé diskuze se vnucuje otázka, proč jsi položil tak zvláštní dotaz a nabízí se odpověď, že proto, abys mohl předvádět své negativní postoje k odpovídající ontole. Pokud máš s někým problém, proč nenapíšeš přímo do interní pošty?

a proc osobni vzkazy do te posty nepisete vy ??, ocko ?
a jak asi mohl zjentek vedet, kdo mu na jeho dotaz odpovi ? :)
pisete :
skakat nekomu nekam muzete i tam ..
a nahlasuji tuhle vasi " odpoved " adminkovi ..a vy nahlaste zase tu moji " odpoved " , at z nas maji radost :)
a asi by jsme si obe mely alespon jednou precist ten kodex -
:)
myslim, ze nikdo nepotrebuje vas jako svoji tiskovou mluvci .. a asi skoro nikdo neni ani zvedavej na vas rozbor neci otazky a odpovedi ( ani muj ne ) :)

  • iv-

anonym

Pozdě, děvenko. Admin to už celé nahlášené má. Garantuji Ti, že pokud budu dýchat, tak takové osobní útoky, rejpání a nesportovní svinstva nahlašovat nepřestanu.

gagaga

tak to je dobre , ze jste si to vcas uvedomila a sama sebe nahlasila .. dik..
toho si cenim..
rada bych vam taky napsala devenko, ale uz by se to k vam moc nehodilo, tak se omlouvam :)
a priste piste druhym do te vnitrni a nemusite se pak nahlasovat ..
stejne vas tu malokdo bere vazne ..
( chudacci adminkove ) ti z vas musi mit asi radost
:)
to mate z drivejska, to nahlasovani ?
ja se jen ptam, tak snad to neni tajemstvi .. a neurazi vas to..
skoda, ze v sobe nemate ani spetku humoru ..
:(

  • iv-

anonym

zjentek, až budeš mít na co být domýšlivý, tak možná pochopíš, že podsouvání, osočování, napadání a urážení druhých Ti nijak k užitku není.
„Prima link“ si uváděj kde potřebuješ, význam slova „prima“ a „kolega“ je mi znám dostatečně znám . Rozhodně ty výrazy používám příhodněji než Ty.
Pokud Tvůj přítel je akademický malíř a hledá někoho ve svém oboru a případně nějaké fórum, vše se mu dostane na uvedeném zdroji. Najde tam tam totiž kontakty na kolegy výtvarníky a malíře. Nevím, co je pro Tebe na tom poměrně prostém faktu tak těžko pochopitelné?
Neumím se vyjadřovat jazykem Tvého kmene, takže jsem zvolila formu, která se v našich oblastech ke komunikaci běžně používá.
Na rozdíl od Tebe, netoužím se „více odlišovat“, stačí mi srozumitelné, slušné vyjadřování a předávání toho, co mám, mohu a chci nabídnout.

zjentek

já nevím, mi se od počátku, co existuješ, ekluje to, co o sobě říkáš, s tvým skutečným projevem tebe. Jinak mi tvá existence nijak nevadí ..ale chytáš se dobře.
Mohli bychom také třeba řešit, kdo z nás dvou konkrétně tady dává a který z nás tady bere. Ale mi se nechce ..víš? ,)

zjentek

mimochodem, ontola, já pořád čekám, že mi tady dá radu někdo z těch, pro které má být tento web určen ..tak mě nech dlouze čekat ,)