Nevíte o nějakém programu, kde se dá navrhnout dres na gymnastiku, krasobruslení, twirling?

Odpovědi
anonym

Jak se liší takový dres od dresu hokejistického?? A nebo třeba koktejlek či smokingu??
😉
Otázkou je, co vlastně chceš…

  1. profi návrh? – používají se specializované programy (něco jako CAD), komplexním systémem je třeba EnviroTexDesign (viz http://www.en­virotexdesign­.eu ) – ale to určitě neseženeš ani jako ´trial´; navíc – naučit se s tím pracovat není hračka
  2. 3D model? – libovolný program pro 3D modelování, ty existují i jako freeware (např. http://pcworld­.cz/downloads/fre­eware-k-3d-pro-modelovani-ve-3d-45905 ), jen si musíš sehnat/dodat vlastnosti použitých materiálů (no, pro jednoduchý model nemusíš), ale práce je stejně složitá, jako v předešlém případě
  3. hrát si s barvičkama? – libovolný grafický editor, od Win Malování po třeba GIMP (obé je free – a spousta dalších také) – takže si vyber nějaký, který ovládáš

😉
A – případně, pro příště, napiš rovnou, o co ti jde – protože nepředpokládám, že tě zajímají možnosti a) či b) – a o navrhování oděvů vůbec něco víš…
😁