festn

Nevíte o nějakém místě na stanování v okolí valašského meziříčí? Dík

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží zda hledáš kemp, nebo by jsi chtěl tábořit jen tak nadivoko. V druhém případě je vhodné dohodnout se s majitelem. Ale v okolí Val. Mez. je tolik krásných míst k táboření, že by pro vypsání tyto stránky nestačily. Je potřeba se trochu po okolí rozhlédnout

Jana5678

My jsme s rodinou byli ubytovaný v Glamp V Hluboké – Yurts and Wooden Houses a moc se nám tam celé rodině líbilo. Na tuhle dovolenou jsem všem koupila nové cyklistické batohy na internetových stránkách https://www.na­turehikecz.cz/ a nemohu si vynachválit jejich kvalitu. Jsou pevné, odolné, a navíc vypadají skvěle. Mají také dostatek prostoru na naše věci a jsou ergonomicky navržené, což nám zajišťovalo pohodlné nošení na našich dlouhých výletech.