kamcaF120

Nevíte o nějakém dobrém seriálu o teenagrech? Nejlíp z Británie?

Nejlepší odpověď
antík

červený trpaslík :]

Další odpovědi
bigbít

znám, jmenuje se Misfits, je to trochu sci-fi, je to i komedie, je to vtipné, aktuální a sci-fi musím říct, že mě to pohltilo a už se těším na třetí serii. Zde odkaz na stažení jednotlivých dílů: http://www.mis­fits.ura.cz/?pa­ge_id=13 , titulky se snadno seženou, případně jsou vložené. Navíc je to britskou angličtinou, takže i já většinou krásně rozumím a to jsem mírně pokročilá až pokročilá. 🙂

pokazdejinak

taky se přikloním k Misfits – jsou to takoví drsní, trošku jiní Hrdinové… a je to VELMI britský seriál ;)