lolisek

Nevíte o nějakém dobrém programu a úpravu fotek??

Potřebuju upravit pár fotek a nemůžu najít žádný program. Byla bych ráda, kdyby byl česky a bylo tam mnoho nástrojů, např vyhlazení pleti, děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych zase nabídl program irfanview. Je český, není velký a já jsem s ním spokojený.
Mám verzi 4.20

Další odpovědi
panenka

doporučuji vám zoner photo 11

Wareg

Ahoj,

docela „jednoduchý“ k pochopení a kvalitní program je rozhodně Zoner Photo Studio.
Někdo určitě poradí Adobe Photoshop, ale s tím dělat neumím.

anonym

Já bych vám nabídnul free program Picasa,zde ke stažení:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/spra­vafotografii/pi­casa/

djaba

Kdo si koupí NERO , má i skvělý program na fotky.