Lucisek93

Nevíte o nějaké pěkné in-line stezce v Brně ?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.brno-inline.cz/

Podél Svratky do Modřic
K Pisáreckému tunelu
K Holáseckým jezírkům
K Rebešovicím
Černovické nábřeží
Z Obřan do Bílovic
Z Jundrova do Bystrce
Z Židlochovic do Měnína

Další odpovědi
panenka

Štýřické nábřeží – Komárov – Horní Heršpice – Avion Shopping park – Přízřenice – soutok Svratky a Svitavy – Modřice

Délka
7,1 km

Přístup
•tram 8 – Rondo
•možnost parkování (několik míst) u lávky u Spielberk Office Centre
•tram 9, 12 – Komárov
•bus 67 – Avion Shopping park
•parkoviště Avion Shopping parku
•bus 49, 510 – Modřice, Za mlýnem
•Olympia bus
Obtížnost, povrch, provoz
Trasa je nejznámější a nejfrekventovanější inline stezkou v Brně. Má výborný povrch, příjemnou délku a nezdoláváme na ní žádné převýšení.

Zdroj: http://www.brno-inline.cz/inline-trasa-podel-svratky-cyklostezka-c1

kokoťenko

Brno
Cyklostezka za AvionShopping parkem – povrch velmi kvalitní, je to však úzké a občas vadí cyklisti.Spousta diváků. GPS 49°9'16.119"N, 16°37'32.848"E

Skate park Komárov – dost místa, je zde i U-rampa, málo diváků, je zde však pro slalom nekvalitní asfalt, velmi se opotřebovávají kolečka. GPS 49°10'34.4"N, 16°37'43.908"E

Komárov u základní školy – dobrý asfalt, málo diváků, místo tak na jednu řadu kuželů, místo je pod stromy a tak je tu v létě příjemně, ale na podzim spousta listí. GPS 49°10'37.796"N, 16°37'29.299"E

In-line hřiště Starý Lískovec – dostatek prostoru výborný povrch

GPS 49°10'40.115"N, 16°33'26.98"E

Hodonín
Hodonín u hřbitiva – bývalí heliport, hladký asfalt, velmi prostorné GPS 48°51'46.075"N, 17°9'10.261"E

Mikulčice u Hodonína
Mikulčice – silnice z Mikulčic k vykopávkám Velké moravy dlouhá 2,5km, slalom an konci trasy.Cesta e i hojně využívána fitness bruslaři. GPS 48°48'18.444"N, 17°5'4.049"E

Olomouc
Letní scéna na Flóře – klidné místo v parku v areálu výstaviště Flora GPS 49°35'10.442"N, 17°15'10.462"E

Praha
Hala Letňany – kryté prostory, leštěný beton, zimní bruslení, placené

Přerov

Skatepark Laguna – Odlehlé parkoviště, hrubý asfat, málo diváků, U – rampa 49°27´44´´ N 17°28´03´´ E

Letenské sady – prostorné, starší litý asfalt, konají se zde závody Freeletná. GPS 50°5'32.616"N, 14°25'15.778"E

Zlín
Sportovní areál „Na Zeleném“ – basketové hřiště, skate park s rampou. GPS 49°13'35.913"N, 17°41'41.501"E

Zdroj: http://www.fre­estyleslalom.cz/kde-se-jezdi/