jiriii

Nevíte o nějaké knize která by mi pomohla s vývojem dítěte?

Stal jsem se nečekaně tátou desetiměsíčního chlapečka a rád bych mu byl nápomocen s vývojem. Sháním nějaký tip na opravdu dobrou vyzkoušenou knihu, moc děkuji 🙂

Odpovědi
Nuk nuk

První rok Vašeho dítěte od Anne Bacus, případně další díl Vaše dítě od 1 do 3let. Nebo se poohlédněte po něčem od Zdeňka Matějčka.
Pokud máte poblíž bydliště Prahu, zajděte si do knihkupectví Portálu, nebudete vědět dřív, kterou si vybrat. Případně knihy vydané POrtálem najdete i v jiných knihkupectvích a v e-shopech.

luckykubrt

Vím. Je to Překlad nového světa Svatých písem a pomáhá vychovávat i starší lidi. 😉

Nuk nuk

Luckykubrt: Na to se autor otázky neptal.

luckykubrt

Autor se ptal na knihu, která má pomoct k výchově dítěte. Bible je taky kniha, takže… ptal. 😉

Mc Merkurion

… „Autor se ptal na knihu, která má pomoct k výchově dítěte.“ … ne na to, jak zblbnout …

luckykubrt

Bázeň před Jehovou je počátek moudrosti. I kdybych měl být v očích světa bláznem. 🙂

Mc Merkurion

luckykubrt … tvá odpověď je na nahlášení > propagace jakékoliv formy náboženství je v mých očích terorismus …

luckykubrt

Právě naopak. Náboženskou společnost svědků Jehovových pokládám za jedinou neteroristickou oraganizaci na Zemi. 😉

Mc Merkurion

… nevadí mně, když někdo argumentuje jiným názorem – v tomto případě se ale nejedná o jiný názor, ale o blud a pomatenost …

luckykubrt

To je ale zase jen tvůj osobní názor. Já to beru jako životodárnou pravdu. Bůh Jehova nás poučuje k našemu dobru. A v Bibli píše: „Vychovávej chlapce podle Jehovovy cesty… i když zestárne, neodbočí z ní.“ 🙂

Nuk nuk

To v Bibli napsané není. Najdu tam x veršů, které mluví o výchově. Proti tomu žádná, ale když už chcete citovat Bibli, citujte skutečně ji a ne Strážnou věž. On je v tom docela rozdíl, víte.

luckykubrt

Nevěřte lžím ! Právě římskokatolická církev znásilnila Boží slovo a porušuje to, co je svaté. Odstranila Boží Jméno z Bible a nahradila ho jménem Pán nebo Hospodin. Ale Ježíš předpověděl, že až se vrátí se svými anděly Boží Jméno Jehova bude opět posvěceno… a to se nyní děje. 🙂

Mc Merkurion

… nyní se děje to, že pár lidem přeskočilo …

luckykubrt

Jinak je to v PnsSp Přísloví 22:6. A máte pravdu… není tam doslovně Jehovovy cesty, ale ve skutečnosti TO JE „Jehovova cesta“. 🙂

Mc Merkurion

… no koment …