VeveVeve

Nevíte o nějaké kapele, která schání klavíristku?

Je mi 13 a vždycky jsem chtěla být zpěvačka, ale spívám otřesně, ale už docela dlouho hraju na elektricke klavesy, nevíte někdo o nějaké skupině? Nebo někde, kde se dá najít. Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jestli hraješ stejně dobře, jako ti jde čeština, pak bys to měla zkusit v Československo má talent. 🙂

Další odpovědi
emissarius

Zkus založit vlastní.

dnb

Zkus se dívat po inzerátech, jeden takový třeba zde: http://hudebni­bazar.cz/inze­rat.php?ID=8378­27&page=1&kate­gorie=210000&nab­pop=vse®ion=&in­s=25&order=